Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ramowy rozkład dnia

RAMOWY ROZKŁAD DNIA obowiązuje od 01 września 2019r.

7.00 – 8.00 Schodzenie się dzieci. Samodzielna  zabawa dzieci. Zajęcia i zabawy niekierowane.Praca indywidualna lub w małych zespołach wynikająca z potrzeb i zainteresowań dzieci.

8.00 – 9.00 Zabawy ruchowe. Przygotowanie do śniadania -  prace porządkowe,  czynności higieniczne. Śniadanie.

9.00- 11.15Zajęcia dydaktyczne kierowane przez nauczyciela. Zabawy przygotowujące do posługiwania się językiem angielskim. Zajęcia ruchowe.Religia. Zabawy i zajęcia niekierowane. Praca indywidualna lub w małych zespołach. Zajęcia i  zabawy na świeżym powietrzu. Spacery, wycieczki.

11.15- 12.00  Przygotowanie do II śniadania -  prace porządkowe, czynności higieniczne. II Śniadanie.

12.00 – 13.00Odpoczynek dzieci. /Leżakowanie dzieci z gr.I/  Swobodna zabawa dzieci. Zajęcia kierowane przez nauczyciela, zajęcia umuzykalniające, zajęcia ruchowe.Praca indywidualna lub w małych zespołach z dziećmi zdolnymi i wymagającymi wsparcia.

13.00 – 13.45Zabawy i zajęcia niekierowane, wynikające z potrzeb i zainteresowań dzieci.Zajęcia, zabawy na świeżym powietrzu, spacery, wycieczki.Zajęcia dodatkowe.

13.45 – 14.45Przygotowanie do obiadu -  prace porządkowe,  czynności higieniczne. Obiad.

14.45 - 17.00 Samodzielna zabawa  dzieci.Zajęcia i zabawy niekierowane.Praca indywidualna lub w małych zespołach wynikająca z potrzeb i zainteresowań dzieci.