Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ważna informacja dla Rodziców

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 204 w Łodzi, informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 08 kwietnia 2019r. nauczyciele i pracownicy administracji przystąpili do ogólnopolskiego strajku.

W zaistniałej sytuacji, przedszkole nie może  zapewnić należytej opieki, co może bezpośrednio zagrażać bezpieczeństwu dzieci. W związku z powyższym wystąpiłam z wnioskiem o zawieszenie zajęć dydaktyczno – wychowawczo i opiekuńczych ( wstępnie od dnia 8 kwietnia 2019r.  do 09 kwietnia2019r.)

Zwracam się do Państwa o zrozumienie tej szczególnej i trudnej dla nas wszystkich sytuacji i zapewnienie dzieciom opieki.
O zmianie zaistniałej sytuacji i możliwości przyjęcia dzieci do przedszkola będę Państwa informowała na bieżąco, poprzez zamieszczanie informacji na stronie internetowej Przedszkola.
Z poważaniem Joanna Ryszkowska