Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

19.11.2020 - Czwartek

Drodzy rodzice!

Zapraszam do skorzystania z propozycji zabaw i ćwiczeń, które usprawniają percepcję słuchową, orientację przestrzenną oraz sprawność manualną.

 „Wyklaskiwanie rytmu” - zabawa rozwijająca umiejętność koncentracji uwagi i percepcję słuchową.
Rodzic wyklaskuje prosty rytm – dziecko je powtarza.

„Kończymy słowa” - wyszukanie słów zaczynających się podaną sylabą.
Rodzic wypowiada dowolna sylabę np. ma - dziecko ma za zadanie dokończyć słowo np. mama. Można podać wiele słów, które rozpoczynają się na tę sylabę np. makaron, maraton, masło, magia….

„Jesienne liście” karta pracy. Rozwijanie orientacji przestrzennej, określanie kierunków na kartce, rozwijanie sprawności manualnej.
Nazywanie drzew z których pochodzą liście; określanie kierunków na kartce; wyklejanie plasteliną lub kolorowym papierem liści znajdujących się po prawej stronie kartki.

Życzę udanej zabawy!
Małgorzata Grabarczyk