Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

05.03.2021 - Piątek

Zapraszamy Was drogie dzieci dziś na początek na trochę ruchu.

„Gimnastyka” zabawa ruchowa improwizowana ruchami z wiersza A. Olędzkiej.

„Wiatr i śnieżynki” opowieść matematyczna. Przesyłam sylwety śnieżynek i drzew do zabawy – można je wyciąć i bawić się z nimi.
Posłuchajcie opowiadania czytanego przez rodzica i w trakcie wykonujcie zadanie.

„Śnieżynki” – zabawa ruchowa z elementem liczenia. Na dywanie leżą wycięte z papieru śnieżynki. Dzieci poruszają się po pokoju w rytmie granym na tamburynie (pudełko po chusteczkach higienicznych).

Na przerwę w muzyce dzieci zatrzymują się i podnoszą z dywanu wskazaną przez rodzica liczbę śnieżynek. Następnie kładą je na dłoni i zdmuchują na dywan. (Śnieżynki można wykorzystać z opowieści matematycznej).

Na dzisiejszy Zestaw ćwiczeń gimnastycznych skorzystajcie z poniedziałkowych zajęć z 01.03.2021r.

Na wyciszenie organizmu zapraszamy dzieci do obejrzenia programu Domowe przedszkole pt.: „W marcu jak w garncu” https://www.youtube.com/watch?v=Uae_R-0UZAw , po wysłuchaniu wykonajcie rysunek (kto pierwszy przynosi wiosnę do naszego kraju) na temat czytanej bajki przez Chałabałę.

Powtórzcie nazwy pór roku, dni tygodnia oraz miesięcy.

Dla chętnych: karta pracy

W weekend wybierzcie się na spacer

Miłego dnia, ściskamy Was
Monika Grzelak, Monika Garbarczyk